Wpis z mikrobloga

@Pronan: jest to komputer sprzed 6-7 lat z jakimś starym pentiumem płyta główna dokładnie ten model fabrycznie ma to do siebie że lubi się spalić z ramem sam z siebie karta graficzna zintegrowana dysk talerzowy a ram 4 kości po 1 gb jakby nie bardzo mam co kolwiek do ulepszania bo jedyne co mógłbym to karta graficzna ale gdy padnie znowu ta płyta to i tak będę już musiał kupić nowa
@Pronan: no i nie chce ryzykować że jak padnie płyta to uszkodzi mi coś przy okazji bo wtedy padło razem z ramem po jakimś czasie padł dysk nie wiem czy przez płytę czy jak ale wole nie ryzykować podpinając do niej coś nowego wole inwestować w nowy sprzęt niż dwa razy kupować jedną część dlatego wole nowy komputer niż pakować w ten a dosłownie starczy mi żeby mc chodziło koło tych
@FuzzyWuzzy: wiem grałem ale denerwuje mnie to że bedrock nie ma chociażby mechaniki że jak się kuca to rzeczywiście jest się niższym no i to że czasem po prostu nie chce się włączyć i muszę reinstalować go no i problem jest z przenoszeniem światów bo nie zawsze je wykrywa ale za to działa na max ustawieniach tak jak ten na javie przy minimalnych
@Hubercikus: A grales na Sodium mod? Bo fpsy podnosi zdecydowanie lepiej niz optifine.


Wez zainstaluj i powiedz jak bardzo ci podnioslo.
Z tego co pamietam to ja na optifinie gralem ~18. A tu na luzie 32 chunki. A bez jeszcze mniej