Wpis z mikrobloga

Klawiatur wyjaśnia jak działają recenzję w Internecie.
Dla niektórych to już normalność, ale jest grono osób, które wierzą, że jakiś producent nie ma wpływu na recenzję.

Warto przy okazji tego filmu powtórzyc: YouTuberzy to prostytutki, którzy dla wyświetleń są wstanie sprzedać własną matkę.

Klawiatur często marudzi, smęci i pierdzieli, ale wśród technologicznego jutuba pokazuje się z lepszej strony niż inni.
#klawiter
#polskiyoutube
  • 11
  • Odpowiedz
@siwers3: to samo niedawno zauważyłem. Nie ma recenzji negatywnych w których ktoś po prosu kur*i na #!$%@? produkt. Najbardziej negatywne recenzje są po prostu neutralne. Nie ma żadnych w których ktoś mówi: to jest #!$%@?, ta gra jest nudna, ten rower to szmelc.

I jeszcze to szukanie na siłę pozytywów w stylu: produkt może #!$%@? ale za to cena wysoka. xD
  • Odpowiedz
@FLAC: To jest kpina z konsumentów.
O ile ja jestem świadomy tych mechanizmów, to gro osób jest oszukiwanych.

Najlepiej to po prostu nie oglądać tych śmieci.

Brakuje takich recenzji z ostrą siekierkom.
  • Odpowiedz
@FLAC: jeśli chodzi o gry albo gadżety, to arhn.eu potrafią mocno po czymś pojechać. Krytyczne recenzje są wyznacznikiem jakości kanału. Jak na kanale nie trafia się żaden krytyczny materiał, to nie jest to rzetelny kanał.
  • Odpowiedz
@michalpisarskitech: nie subskrybuję niczego konkretnego. Czasami oglądam Linus Tech Tips, Gamers Nexus, Hardware Unboxed. Ale nie subskrybuję żadnego z nich. Klawiatura subskrybuję ale to dla techweeka.

A nie subskrybuję głównie dlatego że obecnie kanały na YT pompują za dużo filmików i po prostu miałbym spam na zakładce z subskrypcjami a i tak nie miałbym kiedy tych filmów o losowych przedmiotach oglądać. Raczej szukam filmików o danym urządzeniu jeśli rozważam zakup.
  • Odpowiedz