Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, przejrzałem tag #blackpill i nie wierze w to co widzę xD jakim trzeba być przegrywem i incelem, żeby wystawiać losowe laski (już jeden #!$%@? czy p0lka czy niep0lka) tylko dlatego, żeby zemścić się na tym, że się nie ma powodzenia u kobiet. Przecież to żałosne. Zajmujecie czas i sobie i tym dziewczynom, zamiast zająć się #!$%@? sobą i swoim życiem xD
Toż to brak słów i tylko sami sobie szkodzicie incele i przegrywy robiąc z siebie jeszcze większe ofiary losu.
Żal #!$%@?, a niby dorośli ludzie xD

  • 23
@Forrestpl: Ja nie wiem skąd ten ból dupy. Jak miałem naście lat to z kumplami też takie rzeczy robiliśmy dla beki, a było to bananowe towarzystwo z prywatnego liceum i na brak zainteresowania nie narzekaliśmy. Obrażaliśmy laski na tinderze po pijaku, zakładaliśmy laskom z klasy konta na portalach randkowych i podawaliśmy napaleńcom numer telefonu i adres. Najzabawniejsze było jak gościowi którego nie lubiliśmy zrobiliśmy konto na gejowskim portalu i też pełne
@Thundercock: okej, ale jak sam wspomniałeś robiliście to dla beki, a incele robią to z jakiejś zemsty za swoje niepowodzenia. Przecież to po prostu głupie. To tak jakbym się umówił do lekarza, potwierdzał ze przyjdę, a potem nie przyszedł i napisał mu ze jest #!$%@? bo jest rodzinnym a nie neurologiem, a to wszystko dlatego, ze sam nie zostałem lekarzem bo byłem #!$%@? z chemii xD
@Moscov90: bardzo oryginalny i wysublimowany komentarz xD i nie, to nie jest w kręgach moich zainteresowań, ale rozumiem że wy incele lubicie to robić sobie nawzajem. W zasadzie to nie rozumiem, ale też nie oceniam :)