Wpis z mikrobloga

Przepraszam że się śmiałem z Kanaty że złapała doła po ślubie Gakki. Ehh z jednej strony człowiek się pociesza, bo Coco to pierwsza Hololiverka która odchodzi w normalnych relacjach, a nie w wyniku jakieś afery (pomijając chińczyków, ale ich to wiadomo #!$%@?ć prądem). Do tego wszystko wskazuje że nie zostanie wymarzana z kart historii i inne dziewczyny będą mogły o niej gadać, a nawet gdzieś mi mignęło że dalej może się pojawiać w Hololive Alt. Z drugiej chyba za głębko wpadłem w tę dziurę, bo serio jest mi cholernie smutno, praktycznie cały dzień o niczym innym nie mogłem myśleć (,) Jedynie mam cichą nadzieję że jeszcze kiedyś o niej usłyszymy w hololive, może nawet nie tyle że powróci do streamowania jako Coco, ale może zostanie kimś na wzór A-chan.

No i serio jestem mega ciekaw co się stało że podjęła taką decyzję. Raczej to nie nacisk ze strony Covera bo była kurą znoszącą złote jajka, pomijając jej dochody i popularność to bez niej raczej by nie było HololiveEN.
#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #kiryuucoco
Pobierz Hajak - Przepraszam że się śmiałem z Kanaty że złapała doła po ślubie Gakki. Ehh z je...
źródło: comment_1623255917iHzv6rLhgdQclmMj63id0V.jpg
  • 3