Wpis z mikrobloga

Podrzuci ktoś namiary na kogoś kto zaprojektuje system audio w domu (całym, nie tylko tv, stan deweloperski) oparty na Sonosie? Może być #wroclaw ewentualnie gdziekolwiek, bo myślę, że można to ogarnąć zdalnie.

#sonos #audio
  • 13
@rybak17: jakie kable pociągnać (chce pochowane w tynku), gdzie jakiś wzmacniacz/centralkę, pogrupować jeśli chodzi o tv/reszta, itp. Po prostu potrzebowałbym kogoś kto to za mnie zrobi, bo koszt sprzętu nie jest mały, a nie chce czegoś źle kupić
@poh: kable najlepiej LAN zamiast WiFi + zasilanie. Dalej kwestia co chcesz mieć i na co Cię stać.

Całość bardzo łatwo grupujesz w aplikacji Sonosa. Możesz jeszcze korzystać z Airplay jak używasz sprzętu Apple.

Do salonu chcesz soundbar?
@gangolsena: @gangolsena: byłem we Wroclavi "tak o" to nawet się nie zainteresowali jak sobie chodziłem i patrzyłem i się zraziłem, może w Magolii mają lepsze podejście :P
@rybak17: nie wiem ;) nie wiem co lepsze/prostsze/ładniejsze stąd chciałem opinię znawcy. Mi się podoba brzmienie Sonosa i całe to grupowanie itp. na reszcie się nie znam
@poh: A gdzie chcesz mieć głośniki

Dla mnie ideolo to:

- Arc + Sub + 2x SL jako satelity (mam konkurencyjny zestaw do Bose)

- arc musisz zdecydować czy powiesić czy postawić, musisz schować HDMi, zasilanie i LAN
- Sob - schować zasilanie i LAN
- Satelity - wybrać czy chcesz stojaki czy powiesić na ścianie, schować zasilanie i Lan

Łączysz wszystko aplikacją i kalibrujesz iPhone (nie wiem czy już da