Wpis z mikrobloga

@SP8SKZ: jeden gość mi wczoraj pisał,żeby najpierw mi odpowiadał mój charakter to będzie kobietom, problem jest taki że mi odpowiada a kobietom nie. Ludzie mówią żeby robić coś dla siebie i ja robię,ale nic to nie daje
@Edcrfvt: mi mówiła że nawet nie ma potrzeby,aby się regularnie spotykać tylko jakbym chciał pogadać to żebym dzwonił a na wykopie czytałem że przegrywy powinny chodzić na terapię oraz że najważniejszy jest charakter a wydaje mi się że psycholożka pomoże go całkowicie zmienić. Ogólnie to nic odkrywczego mi nie powiedziała tylko żebym wykorzystał te wakacje i dobrze że mam jakieś życie towarzyskie. Oraz że fajny chłopak jestem i kiedyś kogoś poznam
@Edcrfvt: jakie książki polecasz? Ogólnie to posłuchałem ludzi coś tam czytam rozwijam się i gówno mi to daje.Uwierzyć mi trudno bo nie lubię samotności i średnio mi się widzi czekanie kilka lat aż coś się zacznie dziać szczególnie że jest udowodnione że im później tym ciężkiej się ludzi poznaje
@zwierzeta_sa_spoko: to pytanie do kobiet.Z innymi chłopakami mam tylko oni nie mają z kobietami a nie wchodzą na wykop.Czyli jak przestanę pisać to nagle stworzę więcej relacji? Bo to dopiero 2 taki mój post pierwszy był wczoraj, konto mam 2 lata i przez ten czas nie udało mi się stworzyć relacji,ale dobra przestanę i nagle zacznę tworzyć relacje
@zwierzeta_sa_spoko: no dzięki za radę tylko z kobietami jeszcze mi się nie udało tak jak z chłopakami bo chłopaków poznałem np w szkole i jak oni mieli kolegów innych to kiedyś z nimi wyszedłem. A jak się dziewczyny z klasy zapyta czy wyjdzie czy coś to nigdy nie może albo jak chciałem zagadać w szkole to mówiły,że są zajęte albo krótko odpowiadały i nie wiedziałem jak dłuższą rozmowę nawiązać.Ale przynajmniej wiem