Wpis z mikrobloga

Na szkolnej nie ma obecnie aspektu życia ani urządzenia z dostępem do wifi którego nie kontrolowałby rudy. To jest tak ciężkie do opisania jaką obsesją obserwujemy, i tak obrzydliwe że ja już od dawna nie oglądam nic ani od ćpuna ani od oblecha i Arona.
Wczorajsze zdjęcie koperty googla robił major, zdjęcie ma rudy który się od niego odciął. Pewnie nawet nasłuchiwał jak otwierają kopertę
#kononowicz #patostreamy #oblech
  • 13
  • Odpowiedz
@William2290: A ja zadaje pytanie po co to ? warto poświęcić swoją rodzinę by mieć kontrolę nad szkolną ? czy to jest tak dochodowy biznes by przez 24 na dobę obserwować tych podludzi ?

Oblechu gdzie masz dziecko ? zostałeś swatany ze szczurzycą jak miała zaledwie 15 lat to była młoda niewinna niewiasta zdolna do rozrodu a po 30 jedyne co chciała to się trzeć jak na tarninie gdzie jest dziecko
  • Odpowiedz
@Verdundrin: Wiesz to nie jest nic nowego te kanały należą do oblecha są przypisane do niego więc za bardzo tu sie nie ma o co czepiać a że wynajął dwóch aktorów którzy nagrywają dla niego filmy to już inna kwestia bo ci ludzie są niepełnosprawni umysłowo ( jak ja dlatego mam rentę ) i są wykorzystywani....
  • Odpowiedz