Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na zrzutka.pl takiego bólu dupy to nie miałem dawno. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy ci ludzie są #!$%@? jacyś

zrzutka pierwsza: jakaś dziewczyna zbiera uwaga 10000 zł!! Na swoje 19 urodziny, bo w sumie nigdy nie miała urodzin i fajnie by było w końcu mieć.

Zrzutka druga: jakaś laska zbiera 7000zl na domek na działce, nie ma kasy bo musi opiekować się mamą i dlatego prosi.

Zrzutka numer trzy: niepełnosprawny koleś na wózku inwalidzkim postanowił sobie kupić auto na kredyt, ale nie pomyślał że nie będzie miał z czego go spłacać więc w sumie to zbiera na spłatę kredytu.

Zrzutka numer cztery jak dla mnie to hit-po przeczytaniu tego wewnętrzny głos powiedział żebym sobie podarował dalsze przeglądanie bo moja psychika moze tego nie wytrzymać: trójka niepełnosprawnych ludzi (rodzeństwo) stwierdzilo że w sumie to już nie chcą mieszkać z rodzicami na dwóch pokojach i żeby nie trafić przypadkiem do DPS to wybudują sobie dom. Jak ciężko się domyślić po krótkim czasie zabrakło kasy. Jak jakimś cudem uzbierają czuję że będzie kolejna zrzutka na wyposażenie a następna będzie brzmiała"mamy dom ale w sumie to nie mamy za co żyć"

Link
https://zrzutka.pl/nadom
Wchodzisz na własną odpowiedzialność za uszczerbki na zdrowiu nie odpowiadam
Takie rozczeniowe społeczeństwo mówiące dej sobie hodujemy. #!$%@? ludzie bez żadnej wyobraźni i pojęcia o życiu. Skomentuję to po prostu IKS DE.
  • 2