Wpis z mikrobloga

@maxoutday: powiedział, że szuka koleżanek do pogodania, albo dziewczyny bo czuje się samotny i czy jestem zainteresowana, odruchowo powiedziałam, że mam chłopaka jampetrarka, chociaż myślę, że ani ja ani on w to nie uwierzył xD no i zapytał czy chłopak byłby zazdrosny i takie tam, no to powiedziałam, że tak, i zrobił mi mini wykład, że to dziwne, że nie powinien być, że mam prawo spotykać się z kim chce i
  • Odpowiedz
powiedział, że szuka koleżanek do pogodania, albo dziewczyny bo czuje się samotny


@Prettylittlepsycho:

Dramat. Niektórzy mówią, że #pua nie działa. No tak, morda jest najważniejsza, ale warto uczyć się pua, żeby, jak już postanowisz zagadywać do lasek, nie strzelać sobie takiego samobója już na starcie
  • Odpowiedz
@podrywacz1: dodatkowo było widać, że się stresuje, niepewnie mówi, nie patrzy w oczy, no dramat( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj miałam przeciwieństwo, inny podrywacz, nie był to jakiś chad, ale w mowie był taki pewny siebie, że gdyby nie to, że jestem #!$%@?ą, to bym zakolegowała się( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prettylittlepsycho:
To powinnaś mu wybaczyć. Nie od razu Kraków zbudowano.
Nie masz pojęcia co się dzieje w głowie chłopaka na samą myśl o zagadaniu do nieznajomej dziewczyny. Wywołuje to palpitacje serca. Been here, done that.
Ja teraz już jestem znieczulony doświadczeniem (ponad dwa tysiące zagadanych dziewczyn), ale po drodze też miałem trochę "niezręcznych" sytuacji.
  • Odpowiedz