Wpis z mikrobloga

Mirki, powiedzcie mi gdzie i dlaczego warto pracować we #wroclaw w #podatki ? Chodzi mi o doradztwo, a nie księgowość.

A może też inne miasta jeśli możliwa byłaby praca zdalna?

Tylko BIG4 czy macie inne ciekawe rekomendacje?

Pytam Was serio, gdzie WARTO, licząc na to, że ktoś po ludzku i szczerze powie, że pracuje lub pracował w danym miejscu i mu się podoba. Mało znam osób z branży i nie mam kogo zapytać.

Mam uprawnienia zawodowe, prawie 5 lat doświadczenia w naprawdę ciekawych tematach głównie z zakresu VAT i CIT, ale pora na zmianę pracodawcy.

Kasa jest dla mnie ważna, ale nie najważniejsza, bo lubię tę robotę. Nie chciałabym jednak schodzić poniżej 8k netto.

#doradztwopodatkowe #praca
  • 5
  • Odpowiedz
@cwejendik: we wrocławskim roedlu w podatkach jest kilka osób, które ogarniają - to jest taki trzon merytoryczny tego działu. w pozostałym zakresie w tej firmie nie zatrudnia się specjalistów, tylko tnie koszty na wyrobników powielających schematy przygotowane przez te kilka osób. biorąc pod uwagę, że roedl kasuje 500 zł/1h netto, to klient nie dostaje adekwatnej usługi a i możliwości Twojego rozwoju są w ten sposób nieco ograniczane. oczywiście, to tylko moja
  • Odpowiedz