Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
I cyk, pierwszy zestaw kupiony będąc pełnoletnim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze po cenie katalogowej kupiłem z oficialnego sklepu lego żeby dostać kubek z Friends i punkty vip xD co prawda widziałem, że już ktoś go sprzedawał po 200zł więc może za kilka lat będzie miał jakąś wartość kolekcjonerską, a jak nie to trudno, będę miał fajny kubek :D #lego #friends
MrFisherman - I cyk, pierwszy zestaw kupiony będąc pełnoletnim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze po...

źródło: comment_16229241756hy5aLDEoXnOOzs7YgviDg.jpg

Pobierz
  • 7
@MrFisherman: Dzięki za cynk. Kupiłem - jako fan LEGO i Friendsów.
Ja swój pierwszy zestaw LEGO jako pełnoletni :) kupiłem za lwią część swojej pierwszej pensji - i był to pierwszy LEGO Mindstorm. Mam go do dzisiaj.
@MrFisherman: Minęły ponad 2 dekady ;) a zestawów po drodze nie liczyłem: jakieś roboty, trochę pomniejszych Technicsów, jako fan prozy Tolkien kupiłem/dostałem kilka zestawów w tematyce LoTR.
No i od czasu jak pojawiły się dzieci to zmienił się trochę profil kupowanych LEGO.
Chociaż z okazji równych urodzin dostałem od nich zestaw jak poniżej :)

Chciałem kiedyś mocno kupić sobie zestaw Architecture Studio 21050 ale się spóźniłem z zakupem, a teraz to
YogiYogi - @MrFisherman: Minęły ponad 2 dekady ;) a zestawów po drodze nie liczyłem: ...

źródło: comment_1622973907Zel1Vduh40Pur1IIXqms7o.jpg

Pobierz