Wpis z mikrobloga

@Zapomoga2: To są smażone na głębokim maśle kiełbaski inspirowane tradycyjnym niemieckim Wurstem.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Currywurst

Ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro jesteś na poziomie podobnym do swojego idola.
"Ja poproszę papryczki Japaczo"
"Mascarpone? Co to jest k** Mascarpone?"
"K
krewetki za 35zł, ale się w***** z tym daniem!"

Ty jesteś zwykłym wieśniakiem z Białegostoku dla którego kartofle i jakiś gówniany schabowy to szczyt kulinarny ¯\_(ツ)_/¯. Ja od dziecka regularnie zajadam
AmigaOS - @Zapomoga2: To są smażone na głębokim maśle kiełbaski inspirowane tradycyjn...

źródło: comment_1622917197UfJgMK2xaNLRqIKnpIuUXq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja od dziecka regularnie zajadam się wurstami, w dziesiątkach smaków. Kiedyś jeżdżąc do Niemiec


@AmigaOS: Od dziecka masz do czynienia z parówkami w ustach w niemieckiej dzielnicy rozkoszy ?
  • Odpowiedz
@salamsalejman: Nie wiesz co mówisz, czym tańsza tym lepsza. Bo ma mniej składników i nie ma żadnej sztucznej chemii. Ta i tak jest średnia, najlepsze są te w plastikowych kubkach.
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: Ty masz wypełnienie głowy z Google grafika. Pobierz sobie zdjęcie i sprawdź dane EXIF to zobaczysz jaki mam telefon i soft. Google też nie znajdzie kopii tego zdjęcia. Więc przestań palić głupa.
  • Odpowiedz