Wpis z mikrobloga

Pytanie do podrozujacych - na ile wczesniej przed lotem najlepiej pojawic sie na lotnisku? Slyszalem ze odprawa trwa teraz dluzej. Bede podrozowal jedynie z bagazem podrecznym
#uk
  • 8
  • Odpowiedz
@bacteria: leciales w tym roku? Pytam sie bo obilo ki sie o uszy gdzies ze teraz to wszystko wolniej idzie bo wiecej papierow do sprawdzanie, ale nie pamietam czy chodzilo o odloty czy przyloty. Swoja droga 15 min to dosyc malo czasu nawet na czasy przedpandemiczne :D
  • Odpowiedz
@sztas: zależy jak często latasz, jeśli raz na ruski rok to lepiej bądź 3-4 godziny przed, bo jeśli masz daleko do lotniska i będzie wypadek na autostradzie to nie zdążysz,
Ja zawsze planuje porobić coś przed odlotem w okolicy lotniska i jestem nawet 6 godz wcześniej przez to nigdy się nie spóźniłem na lot
  • Odpowiedz
  • 1
@bacteria Wtorek East Midlands, dwa wyloty blisko siebie Ryanairem. Najpierw kolejka na 15 min do sprawdzenia papierów przy odprawie bagażowej, później kolejka na 15 min przy pierwszej bramce (1 otwarta), przy kontroli bagażu kolejne 15 minut. Dobrze, że to zamykanie bramek jest zwykle umowne i są opóźnienia bo bym nie zdążyła. Wg mnie godzina wcześniej najlepiej.
  • Odpowiedz