Wpis z mikrobloga

Mam małe pytanie: Czy jeśli mam tag nazwijmy go "Y" na czarnej liście, ale ktoś wrzuca na mikroblogu wpis z tagiem "Y" oraz tagiem, który ja obserwuje (np. gry) to de facto tag "Y" nie jest na czarnej liście? (widzę wpis, choć nie chciałem)

#pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xolur: Hmm...a rozumiem, że jak wejdę na "Mój Wykop" to widzę ten nieszczęsny tak w przypadku jaki wyżej podałem?

Tam wybacz, może nie znam funkcjonowania tej czarnej listy po prostu!
  • Odpowiedz
@Mrboo: Prawdopodobnie tak. Tak samo jak ktoś z twoich obserwowanych wypowie się we wpisie z tagiem z czarnej listy (lub sam doda taki wpis) to widzisz go w Mój Wykop
  • Odpowiedz
@xolur: Rozumiem. Szkoda trochę. Można by było wprowadzić podczas dawaniu tagu do czarnej listy jakąś opcję w stylu: "nie pokazuj wpisów z tagiem na czarnej liście w Mój Wykop" czy tam "nie pokazuj wpisu obserwowanych użytkowników z tagiem z czarnej listy".

Ale dzięki za odpowiedź! No cóż premiera pewnej gry na mnie źle działa, mógłbym o niej już napisać książkę wraz z załączoną sto razy mapą i zrobionymi marnej jakości
  • Odpowiedz
@Mrboo: Zawsze możesz napisać jakąś propozycję zmian, którą #maciej może wprowadzi kiedyś :D. Kilka miesięcy temu było tak, że dostawałeś powiadomienia, jeśli obserwowałeś tag, a drugi miałeś na czarnej liście. Wpis nie pokazywał się tylko w głównym oknie mikrobloga. Miało to też swoje plusy, ale teraz jest zdecydowanie lepiej.
  • Odpowiedz
@xolur: No w porównaniu do tego co piszesz "jak było" to rzeczywiście teraz jest lepiej. Ale myślę dałoby się to rozszerzyć. Bo przecież na przykład ktoś może lubić obserwować tag polityka będąc zalogowanym na Wykopie, ale na przykład nie przepada za JKM, którego dał na czarną listę. Powinna być możliwość no czytania tagu polityka bez JKM czy tam innej rzeczy, którą użytkownik dodał na czarną listę ;)
  • Odpowiedz