Wpis z mikrobloga

@Patricia90: Przez ostatnie dwa tygodnie oni wszyscy bawili się tylko w turbodrzemki. Stąd to leżakowanie. Nie dziwię się, dwa miesiące w jednym miejscu, nawet na plaże wyjść nie mogą.
  • Odpowiedz
@Patricia90: Ahahahha obserwowałam ją jeszcze przed tym programem , malowała uczestników 1 edycji i totalnie mnie rozczarowała. Wydawała mi się bardzo pozytywną osobą z dużym poczuciem humoru,okazało się że to zupełnie ktoś inny.Powinna trzymać klasę a wyszło jak wyszło( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Allaska: dla mnie najgorszy uczestnik tej edycji obok Kuby. Mam wrażenie ze inni jej nie cisnęli aby nie zaburzyć tego wrażenia, że się tam wszyscy kochają. Choć miałam okazje widzieć, że czasem nie udawało im się powstrzymać
  • Odpowiedz
@Patricia90: faceci co jakiś czas mówili o niej, że w kółko pierniczy i narzeka. Nie rozumiem, co ludzie w niej widzą, skąd ten pozytywny odbiór. Ja bym z nią tygodnia nie wytrzymała, więc szacun dla wszytkich.
  • Odpowiedz
@Patricia90: Marcin jej cisnął. Niby w żartach ale dało się wyczuć, że on jej nie może słuchać. To jego "kKornelia, daj se spokój" jak próbowała ćwiczyć i ledwo przysiady robiła było idealnym podsumowaniem jego stosunku do niej.
  • Odpowiedz
@Patricia90: + nie mogę ogarnąć jej żalu do pozostałych, że ona ma mniejsze szanse na związek z Krzyśkiem, niż Marcin z Karą. Do tanga trzeba dwojga i chyba było dla wszystkich oczywiste, że gdyby nie wzięła Krzyśka z zaskoczenia to on by jej nawet za rękę nie wziął, a co dopiero pocałował.
  • Odpowiedz