Wpis z mikrobloga

Szef powiedział, że podwyżki mi nie da, ale pewnie w ciągu roku będzie. No pewnie, raczej w styczniu wraz z podwyżką minimalnej XD
#pracbaza
  • 18
  • Odpowiedz
@m3r1n0w4g6m: ale za to powiedział, że jeśli będę starała się o kredyr to może dać umowę na czas nieokreślony. Z taką zdolnością kredytową to chyba kredyt na hulajnogę XD
  • Odpowiedz
@P0lka: Próbowałaś może poszukać innej pracy? Jeżeli zarabiasz minimalną to pewnie nie masz jeszcze specjalnych umiejętności czy doświadczenia. Z takim pracodawcą raczej nic dobrego Ciebie nie spotka i nie masz innego wyjścia. Z prac dla każdego to proponuję sprawdzenie oferty dyskontów bo na pewno pozwolą Ci lepiej zarobić ale ta praca może być trochę męcząca.
  • Odpowiedz
@nbzwdsdzbcps: Umowę mam tylko do końca kwietnia 2022 i na tym skończymy jeśli nie #!$%@?ę wcześniej. Tu siedzę ze względu na experience a nie hajs i przyszłości z tym miejscem nie wiążę. Dziewczyny mnie tutaj chętnie uczą szajsu, a wcześniej zawsze słyszałam, że nikt nie ma czasu uczyć, tu się pracuje. Także raczej warto się pomęczyć kilka miesięcy, bo nowa wiedza i znajomość programów może w przyszłości zaowocować lepszym wynagrodzeniem (choć
  • Odpowiedz
@P0lka: haha to samo usłyszałem w grudniu jak mi się umowa kończyła, że "jak będę brał kredyt, to mi dadzą na czas nieokreślony, ale teraz nie, bo firmie się nie opłaca". Miesiąc później dałem wypowiedzenie, bo mi się przestała opłacać praca u nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę szybkiego opuszczenia januszeksu :)
  • Odpowiedz