Wpis z mikrobloga

Ale panowie porozmawiajmy o faktach. Fakty są takie, że ten mecz to był typowy mecz walki, to była szarpanina, to były zapasy o każdy centymetr murawy pięknego stadionu miejskiego we Wrocławiu. Polacy osłabieni, Polacy bez najlepszego piłkarza na świecie- Roberta Lewandowskiego, który po morderczym, po wycięczającym sezonie dostał dziś wolne od Portugalczyka Pałlzu Szołszy. Rosja dziś przede wszystkim nastawiona na walkę siłową, na walkę w ręcz. Widać, że Stasiu Czerczesow dobrze przygotował swoich podopiecznych pod względem fizycznym [śmieje się na głos i łapie za rękę Tomka Smokowskiego, gdy nikt z pozostałych gości w studio się nie śmieje, kontynuuje monolog]. Pamiętajmy, że to był jedynie sparing, to był jedynie mecz towarzyski, nie ma co wyciągać z tego spotkania daleko idących wniosków. Na pewno zobaczyliśmy, że nasza reprezentacja bez kapitana Pana Piłkarza Roberta Lewandowskiego to jest co najmniej klasa, a może i nawet dwie klasy niżej. Największym pozytywem tego meczu był fakt, że na trybunach mogli w końcu zasiąść kibice. Ale panowie, mecze z kibicami to jest święto, to jest ta atmosfera, to jest zupełnie inna dyscyplina sportu niż rozgrywki bez kibiców. Ja jako prosty chłopak z Dębicy trzymam kciuki za naszą kadrę, dziś występ średni, ale wierzę, ja ufam Pałlu Szołzie, że on przygotował drużynę na Euro, że na najważniejszym turnieju będą te fajerwerki, że zajdziemy gdzieś daleko. Tego sobie i naszym Orłom życzę. Tyle ode mnie.
#mecz #kanalbekowy #reprezentacja #kanalsportowy
Pobierz KRZYSZTOFDZONGUN - Ale panowie porozmawiajmy o faktach. Fakty są takie, że ten mecz t...
źródło: comment_1622579824LEWXU04tF1ZSA8nF4OHWJh.jpg
  • 5