Wpis z mikrobloga

Chyba wczoraj rusek miał zły dzień, napisałem do niego czy jest możliwość płatności paypal z opcją dla znajomego bez opisu itd, a w odpowiedzi dostałem wiadomość z tekstem „next life” i dostałem bana. Nie mogę się zalogować na konto a przypomnij hasło nie przychodzi na maila. Pisać żeby odbanował czy czekać na kolejne otwarcie rejestracji ? #teleelevidenie #iptv
  • 36
  • Odpowiedz
@Szukam_Mirabelki: Ja chciałem wczoraj doładować za 36€ to mi odpisał że Paypal njiet i #!$%@?. Doładowałem w końcu w LTC ale te jego humorki już powoli nie są fajne. Żeby nie to że transmituje te wszystkie gale ppv to bym już dawno mu podziękował…
  • Odpowiedz
@hejtutajkamil No, rusek to pełny legal a ja nie wiem o co chodzi. Chłopie ochłoń. Płacisz zlodziejowi sygnału za tv i jeszcze masz pretensje że mu PP blokują.
A po co ten wpis o operatorach? Ja akurat uważam że obecnie oferty są bardzo dobre. Za 50 zł mieć c+ i hbo to i tak dla was za drogo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pawelas87: Ja nie mam problemów z płatnością u tele bo zawsze paypal działa ;) bo ludzie nie potrafią płacić za iptv taka prawda to mu blokują. jak taki masz problem do IPTV to po co jesteś na tym tagu? korzystaj sobie legalnie kto ci zabroni bądź dymany dalej xD w tej TV i tak gówno leci. Znajomemu tez sie umowa konczy z polsatem i gówno mu zaproponowali a jest klientem od
  • Odpowiedz