Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Mignęło mi gdzieś jak stinki #!$%@?ł o płaceniu za słuchawkowego Atmosa 15 dolarów miesięcznie (pomijając że to jednorazowa płatność 80 zł)

Jako że soniarze zbyt przedsiębiorczy nie są to łapcie tego samego dożywotniego Atmosa dla Windowsa i Xboxa za 15 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktywacja przez telefon z wyłączonym wi-fi na xbox.com/redeemcode

Atmos działa na każdych słuchawkach podłączonych do pada lub bezprzewodowych po protokole Xboxa.

https://www.eneba.com/xbox-dolby-atmos-for-headphones-pc-xbox-live-key-argentina

#xbox
J.....w - Mignęło mi gdzieś jak stinki #!$%@?ł o płaceniu za słuchawkowego Atmosa 15 ...

źródło: comment_1622543569Om5hJgEoN0cdXX0AkT1AIw.jpg

Pobierz
  • 23
@Just_Doesnt_Know: Jak widać sekta niebieskich fanboy po naradzie z ich Discord postanowili wyśmiać Dolby Atmos jak i Vision na Xbox za cene 15 USD na miesiąc i tylko w słuchawkach od MS.
Jak każdy wie opłata jest jednorazowa i licencja jest wtedy dożywotnia, ale czego oczekiwać po dzieciach jak poprawnie przeczytać opisu nie potrafią ze strony Microsoft ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W dodatku zaskoczę, ale nie trzeba
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtone: nope, w ogóle
Taki klucz jest generowany przez zakup jako prezent w argentyńskim store i domyślnie wymaga aktywacji na argentyńskim IP, ale z jakiegoś powodu jak używasz danych pakietowych w Polsce to też śmiga
@Just_Doesnt_Know: Dzięki cumplu, kupiłem. Co prawda miałem wersję próbną aktywowaną ze słuchawkami MS ale nigdzie nie było jej widać, ani terminu jej zakończenia. Chyba zadziałał ten trik bo aplikacja Dolby pojawiła się jako kupiona i mogę ją zainstalować na konsoli.
@Just_Doesnt_Know: po zakupie jest ostrzeżenie że kupiłem kod na region argentyński i czy na pewno chcę odebrać bo pokazuje im że jestem z pl, a kupowałem na tel przez transmisje danych( ͡° ʖ̯ ͡°) ten kod zadziała jak aktywuję na xboxie lub windowsie?