Wpis z mikrobloga

@atari_xd: Beka jaka to jest bzdura. I co nagle jakby doszło do żółtych kropek wszyscy by zaczęli sprzedawać to kto by chciał kupić? I co jakby część zaczęła sprzedawać wcześniej żeby zdazryć przed wszystkimi, to cena by nigdy tam nie doszła...
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus to tak nie działa... Przy 90k za btc będzie panował szał i narracja że idziemy na 500k, wtedy ci którzy patrzą na takie wykresy mogą spojrzeć na sytuacje chłodniej i sprzedać swoje coiny napalencom.
Żeby było jak mówisz każdy inwestor musiałby obserwować ten wykres, wierzyć w niego i podejmować na jego podstawie decyzje. A to nie jest mozliwe
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus myślę że większość z tych, którzy ładują się jako ostatni nie będzie znać tego obrazka. Jeszcze kilka tygodni temu mieliśmy ogromny napływ nowych inwestorów którzy znali tylko doge z kryptowalut. Własnie takim spóźnialskim marzycielom sprzedaje się wszystko na samym szczycie. Oni nie mają pojęcia o cyklach w jakich się bitcoin porusza, o żadnym stock to Flow, o ryzyku, generalnie o niczym nie mają pojęcia bo są ogarnięci szałem i chciwością
  • Odpowiedz
@cocodzamboidoprzodu: No może, ale ja pamiętam za to początek bessy z 2018, nikt tego nie wieszczył i to tylko korekta. I nagle okazało się że 90% użytkowników rynku nigdy nie sprzedało i finalnie ich cały profit stopniał do zera lub na minus. A miał być BTC po 100k a nawet milion.
  • Odpowiedz
@cocodzamboidoprzodu: Tylko że problem taki że tego obrazka stock to flow mało kto widział na szczycie poprzedniej hossy. Aczkolwiek wiem do czego pijesz. Teraz też było popularne PI cycle indykator, i że to może też zwiastować koniec. I co? Przecięło się dokładnie na szczycie i większość youberów co oglądam to przemilczało, albo skomentowało: "wydaję mi się że to jeszcze nie koniec hossy."
  • Odpowiedz