Wpis z mikrobloga

  • 29
Planuje przebieranki na najbliższy festiwal. Pomysł powstał rok temu, coś pomiędzy voodoo a czarownicą. Ktoś tu siedzi w klimacie #cosplay oraz przebieranki? Mam podstawę stroju, ale nie wiem jak wykorzystać ogon lisa i skórę z pyska lisa... jakieś pomysły? Mogę podesłać foto kręgosłupa (kości) i futrzanych dodatków, bo nie wiem co z tego zrobić

#pokazmorde ? #rozowepaski #cosplay #przebieranie
Jagoo - Planuje przebieranki na najbliższy festiwal. Pomysł powstał rok temu, coś pom...

źródło: comment_1622506073U6pND0X8YoPfL7CPDIdXzM.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Jagoo: lepiej pomysl o tym, zeby ogarnac jakiegos psiego behawioryste, bo po ostatnim wpisie + patrzac na ten lisi leb, to mysle, ze to kwestia czasu jak sie przyda xddd
  • Odpowiedz
@Jagoo: myślę że jakiś ciemny element lepiej by pasował zamiast tej białej siatki np. chusta, a ten ogon zamień z opaską na drugiej ręce powinno być git (zaznaczam że nie znam się na cosplayu)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Teros ta siatka to tylko chwilowy pomysł bo nie mam za dużo rzeczy, które mogę dac na biust. Myślałam żeby narzucić ogon na ramiona.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@bartolomeov A wlasnie że nie! Jeszcze tam jest ponoć jakiś rycerski festiwal. Choć z tego co wiem, nasz festiwal dla miejscowych to zysk jak z 3 miesięcy wypłaty
  • Odpowiedz
@Jagoo: Mieszkałem tam 95% swojego życia, miasto tak martwe ze w piątek czy sobotę wieczorem żywej duszy na rynku nie ma xD festiwal i zamek generalnie to chyba jedyny plus tej dziury
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Teros ogólnie jestem dumna bo koszt dodatków to grosze. Te sznurki na biodra są zrobione ze staruch koszulek, kości i futerka mam od znajomych. Sukienka z lumpa też za grosze. Rok szykowałam się!
  • Odpowiedz