Wpis z mikrobloga

Nie ma nic gorszego w życiu od braku pieniędzy naturalnie niż brak znajomych. Co z tego że mam jakieś hajsy i stać mnie na wyjazd np. nad morze jak samemu to żadna frajda. Z resztą byłem jakiś czas temu i jak nie grupki ludzi to pary i tylko człowieka #!$%@? strzelał. Budki pootwierane by się poszło na browara to nie ma z kim. Może na siłkę pójdę i to coś zmieni?

#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@traphone: Przecież mu nie zabraniam, ale szkoda kasy zwyczajnie jeżeli zamierza wykupić karnet i myśli że to zmieni całkowicie jego życie, zostanie co najwyżej gymcelem. Jeżeli robi to po to żeby podziwiać swój brzuch w lustrze i mówić że nigdy nie miał lepszego brzucha to hmmm
  • Odpowiedz
ehh dla samego lepszego samopoczucia i zdrowotnosci w przyszlosci widać ze nie cwiczyles nigdy dluzej niz miesiac


@traphone: dokładnie tak było dlatego mam jeszcze gdzieś pozostałości po cyklach wartych kilka koła, tak to właśnie wyglądało, biłem sok i nie ćwiczyłem bo zielonka z internetu tak napisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do zdrowotności to nie jest tak kolorowobo przy złej technice (często nawet ci trenerzy których narosło
  • Odpowiedz