Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jestem w podbramkowej sytuacji, chodzi o to że dwa tygodnie temu poznałem dziewczynę i w czwartek się z nią spotkałem, było super rozmowa się kleiła, po spotkaniu powiedziała ze fajnie było i się zapytałem czy się jeszcze spotkamy, powiedziała że tak. Napisałem do niej dzisiaj zapytać się co tam planuje robić, bo chciałem się już z nią umówić na następne spotkanie, a ona mi powiedziała, że dzisiaj widzi się z chłopakiem i że to jest świeża sprawa. Nie powiem, ale mnie to trochę zabolało, bo nic nie wspomniała mi o nim. Doradźcie mi co mogę zrobić w takiej sytuacji, czy spróbować coś ugrać, żeby ją odbić, bo w sumie to świeża sytuacja z tym chłopakiem jest, czy dać sobie spokój i nawet nie planować drugiego spotkania.
#zwiazki
  • 6
  • Odpowiedz
@polifonix: mam wielką nadzieję, że to bait. Jeśli nie, to uświadom sobie, że nie spotkała się z Tobą przez 2 tygodnie, a w tym czasie zdążyła tak intensywnie się spotykać, żeby związać się z innym typem. To oczywiste, że on podoba jej się o wiele bardziej. Odpuść i szukaj dalej, skoro to było udane spotkanie, to znaczy, że masz ten vibe i ogarniesz temat z innym różowym. Powodzenia Mirku!
  • Odpowiedz
@polifonix: Jeśli jedno ciało oddziałuje na drugie to 3cie nie wp@dala się, weź sobie to do serca Inaczej każdy facet każdemu będzie dziewczynę odkręcał.

Jeśli byłaby zainteresowana to byłbyś Ty Poza tym skasuj ją na stałe bo nigdy nie będziesz czymś innym niż kołem zapasowym w takich przypadkach.

Dziewczynom można zaufać dopiero po około 20 spotkaniach sam na sam/pół roku stałego wysokiego zainteresowania, do tego momentu MUSISZ założyć że mogą zrobić
  • Odpowiedz
  • 0
@Kr12345: To nie był bait, ale pisałem to pod wpływem emocji, ciśnienie już zeszło i w sumie to dobrze, że to trwało tak krótko, bo bym się jeszcze bardziej zafiksował na nią.
  • Odpowiedz