Wpis z mikrobloga

Ma ktoś kilka głośników Homepod Mini?
Rozważam zakup 5-6 sztuk, spięcie z Macbookiem i puszczanie muzyki (licencjonowanej) po wifi w gabinetach.
Dałyby radę?
#apple #homepod
  • 18
  • Odpowiedz
@bagi1: Sorki. Poleciałem w popołudniowe spanko i sie jeszcze nie obudziłem.
Dałobyradę ale chybaz macbooka byłoby niewygodne. Lepiej już chyba z iPhona stworzyć sobie automatyzację, która będzie puszczać coś na głośniki po wciśnięciu skrótu albo w ogole o jakiejs konkretnej godzinie.
  • Odpowiedz
  • 0
@DiMaria: Mam sonosy z ikei w mieszkaniu i jestem zadowolony
Myślałem ze homepody będą lepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co ci w nich nie siada? Zrywa połączenie?
  • Odpowiedz
@bagi1:

Przede wszystkim kupiłem dla dwóch rzeczy:

- Siri
- rozmów telefonicznych

I jedno, i drugie na tych HomePodach działa czysto teoretycznie, czyli praktycznie nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy słuchaniu muzyki nigdy nie zrywają połączenia, natomiast przy rozmowach telefonicznych bo i owszem. Sama jakość zbierania przez mikrofony też jest taka sobie (rozmówcy czasami się mnie pytają czemu tak słabo słychać).
Już nie mówiąc o tym
  • Odpowiedz
@DiMaria: Trzeba wchodzić w opcje bluetooth, żeby się połączyć z głośnikami Sonosa? Na HomePod nie trzeba pewnie. No i co jeśli mi nie zależy na funkcjach głosowych typu Hey Google what is the highest building in the world
  • Odpowiedz
@MrBanana:
Ja mam wersję One SL, ale to i tak w takich miejscach pokoju, że asystent głosowy byłby mi niepotrzebny.
Przy łóżku za to dwa HomePody Mini z Siri, ale tak jak mówiłem działa to na tyle dobrze że ostatni raz z tego korzystałem przy konfigurowaniu systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz