Wpis z mikrobloga

dobrze robi, mysi walczyc z takimi jak ty XD chorzy ludzie


@defkor: Wiadomo, że gość musi walczyć ze zmianą czasów i z zasadami, które mają na celu szacunek i akceptację wobec drugiej osoby, ale to trochę walka z wiatrakami.
  • Odpowiedz
Debil przeciwko rozumowi to przede wszystkim szkodnik, który atakuje własną grupę społeczną i szczęśliwie współpracuje z najbardziej #!$%@? homofobicznymi mediami w Polsce jak Gazeta Polska.


@NonOmnisMoriar: Chroniłbyś grupkę groomerów, którzy w zamian za nudesy 12latków, dają im chińskie hormony? To jest dokładnie taka sama sytuacja, jak jakiś moher broni księdza pedofila. Teoria podkowy, niczym się nie różnicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntyLiroy: Ja tylko przypomnę, że support Discorda bardzo chętnie zdejmuje serwery po podstawnym i solidnie uzasadnionym zgłoszeniu ( ͡º ͜ʖ͡º) do tego nie lubią inicjatyw w stronę ochrony prywatności użytkowników, więc jak dodacie, że członkowie serwera chcą gdzieś emigrować to przyszłe, ideologicznie podobne siedliska będą banować szybciej. Jedno i drugie można wykorzystać przeciwko trans-odchyłom. Źródłem skąd wziąć linki do tolerancyjnych serwerów jest disboard.org. Powodzenia
  • Odpowiedz
nie napisałem nic o tym też. Dwunastolatek powinien dostać leki od lekarza, a nie na fb


@NonOmnisMoriar: O tym może ewentualnie decydować rodzic 12latka po konsultacji z lekarzem, a nie jakiś crossdresser z discorda
  • Odpowiedz
O tym może ewentualnie decydować rodzic 12latka po konsultacji z lekarzem, a nie jakiś crossdresser z discorda


@polaczyna: No nawet rodzic nie powinien podejmować decyzji. Co w sytuacji jak rodzicem jest osoba co nie wierzy w transpłciowość?
  • Odpowiedz
No nawet rodzic nie powinien podejmować decyzji. Co w sytuacji jak rodzicem jest osoba co nie wierzy w transpłciowość?


@NonOmnisMoriar: W tym kraju rodzic ponosi odpowiedzialność za dziecko. Takie jest prawo. Podobnie nie każdy musi wierzyć w ten Twój zideologizowany łysenkizm 2.0.
  • Odpowiedz