Wpis z mikrobloga

Jest jakiś poradnik krok po kroku jakie narzędzia są potrzebne do inwestowania w #shitcoin? Na jakiej giełdzie założyć konto i jak tam kupić shita o wartości 0.0000001.
Chciałbym się w to pobawić na małe sumy, ale w internecie są różne narzędzia i nie wiem które wybrać. Coinbase, uniswap, pancakeswap, te nazwy się przewijają. Czego wy używacie? :D
#kryptowaluty
  • 11
@przezmaliny @Sisaxu: kasy w jedną transakcję oczywiście chcę zainwestować więcej niż 0.000001. Ta liczba odnosiła się do ceny coina, którego kupię właśnie za powiedzmy $10. Tylko chciałbym wiedzieć z jakich narzędzi najlepiej korzystać.
Jaki portfel założyć i co dalej. Czyli wychodzi na to, że zakładam Trust Wallet (to jest mój portfel?) i za pomocą pancakeswap (jeszcze nie wiem jak) kupuje coiny, które są od razu przerzucane na ten Trust Wallet?
@kaczoor: Aby nabyć BNB założyłem konto na Binance ( jest też potrzebna weryfikacja), a następnie przesłałem sobie na portfel metamask (jak zakładasz portfel to zapisz sobie na kartce seed). Przed przelaniem musisz jeszcze wpisać w portfel sieć Binance smart chain(bsc). A jak to zrobisz to tylko wchodzisz na coingecko, wybierasz sobie tokeny które dopiero co weszły, kupujesz je przez pancakeswap i patrzysz jak to wszystko co kupujesz leci na dno
@kaczoor: w swapy sniping mozna sie bawic, ale za mniej jak 2k zl nie kupisz/nikt nie napisze ci bota. Bocik skanujący wszystkie swapy i skladajacy oferty to koszt ok 5tysi.tylko ze duzo już w to weszlo ludzi, ale na małych stawkach i tak, jak w koncu trafisz cos 5000% to czysty profit