Wpis z mikrobloga

Niech mnie ktoś uszczypnie albo przywali mi szpadlem na otrzeźwienie w twarz bo minęło kilka godzin i dalej jestem w szoku. Takiej abstrakcji dawno nie przeżyłem.

W rozmowie z koleżanką rzuciłem, że zapowiadana jest poprawa pogody na weekend, więc może byśmy wyskoczyli pogadać i wypić kawę.

Jaka była reakcja?
1) Zgoda
2) Odmowa
3) Wyśmianie
4) Ghosting

Otóż, drogie Mirki, nie tym razem. Mamy 2021, to się już przejadło i wkraczamy w nowy level. Łapcie combo.
Najpierw, że nie (no wiadomo, ktoś myślał że będzie inaczej? xd), a później dostałem z*ebę że myślała że już nie napiszę tego a w ogóle to źle zapytałem i źle napisałem.
Nie, nic nie przekręciłem, nie rzuciłem nic niestosownego. Poszło praktycznie 1:1 to co w drugim akapicie.

A później jeszcze się tęgie umysły zastanawiają czemu młodzi faceci wolą grać w gierki zamiast rodziny zakładać XD

Nie no więcej pytań nie mam chyba, idę po whisky i odpalam konsolę.


#oswiadczenizdupy #nojapierdacze #wtf #mindfuck #achooyztym #rozowepaski weźcieże czasami wyjaśnijcie takim koleżankom że nie do końca są normalne, bo faceci nie mają co próbować xD
Wyrewolwerowanyrewolwer - Niech mnie ktoś uszczypnie albo przywali mi szpadlem na otr...

źródło: comment_1622219769Myj0g6STfEhe161mHFOlsS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz