Wpis z mikrobloga

Boxdel wiem że to czytasz. #!$%@? mnie to że ty nie możesz po prostu zrzucić jak człowiek wagi bez #!$%@? tylko za każdym razem musisz robić wokół tego szum i otoczkę na insta xd i potem wychodzi jak wychodzi. Jakieś challenge , odstawianie telefonów. Za każdym razem jakieś niepotrzebne gówno zamiast po prostu sobie trenować i trzymać michę jak normalna osoba. Może dlatego ci się nie udaje
#famemma
  • 18
@BananowyBananowiec: U niego to już podchodzi pod psychozę jakąś bo co miesiąc sobie robi nowe wyrzeczenia i challenge. I tak w kółko. Kończy, zaczyna. Kończy, zaczyna..nie umie zdrowo podejść do tego. Sam z siebie robi pośmiewisko
@UwagaWykopy: @BananowyBananowiec: on właśnie wykorzystuje te zasięgi żeby się sztucznie zadeklarować i zmotywowac bo wie że widzi to dużo ludzi. I to jest właśnie sztuczne pompowanie sobie motywacji i presji do chudnięcia zamiast po prostu to robić. Musi łapać się jakichś sposobikow, chellengy o pieniądze i innego gówna zamiast jak normalna osoba po prostu schudnąć sobie.
@UwagaWykopy: a co to za tekst z dupy w ogóle przestań go obserwować? Czy ja napisałem że nie chce go obserwować? Jakbym nie chciał to bym nie obserwował, a może mi się chyba nie podobać jakieś jego zachowanie prawda? Co za ograniczenie umysłowe...
@Jamniki2: mowienie ogółem "wykopki" jest bez sensu. bo jeden wykopek powie, że nic nie robi to źle, a drugi powie, że jak robi to źle. znajdź jeden przykład KONTRETNEGO wykopka, który stwierdza "nic nie robi to źle, robi też źle". podawanie całej grupy wykopków gdzie każdy ma przecież inne zdanie i mieszanie ich razem, bo na forum widzisz różne rozbieżne opinie jest bez sensu. chyba że dla ciebie "wykopki" to jakiś