Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek CDPR rozważali obsadzenie w roli Johnego "niedawno zmarłego artystę rockowego". Domyślam się, że chodziło o zmarłego w 2016 roku Dawida Bowie.

Przy okazji dowiedziałem się, że do obsadzenia roli rockerboya wtrącali się wszyscy w tym dyrektor gry (mr. Badowski) i dział marketingu... Brzmi znajomo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak oceniacie rolę Johnego Silverhanda w wykonaniu Keanu Reeves? Czy ktoś inny byłby lepszym wyborem?

#cyberpunk2077
pablo397 - Z takich ciekawostek CDPR rozważali obsadzenie w roli Johnego "niedawno zm...

źródło: comment_1622099114N6m0nC2hKePtKjfv198Och.jpg

Pobierz

Czy Keanu to był dobry wybór?

  • Tak, zajebiście zagrał 60.7% (136)
  • Nie, ktoś inny byłby lepszym wyborem 39.3% (88)

Oddanych głosów: 224

  • 14
  • Odpowiedz
Przy okazji dowiedziałem się, że do obsadzenia roli rockerboya wtrącali się wszyscy w tym dyrektor gry (mr. Badowski) i dział marketingu... Brzmi znajomo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pablo397: A skąd takie info? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablo397: A czemu akurat myślisz, że Bowie?
Wiem, on już trochę lat temu umarł.
Może tam w CDP coś była zmianka.
Ja idę tropem długich włosów, może np Chris Cornell?
Albo Chester, on miał epizody takie krótkie w filmach.
  • Odpowiedz
@Turbonekro: nie wiem, tak mi się wydaje, że to Dawid Bowie pasuje najbardziej jako:

"taking and reviving a recently deceased longtime luminary of the recording industry"


jako wieloletni skandalista i buntownik, będący artystą przez wiele dekad i mający bardzo szerokie spektrum muzyczne.

Ale to tylko moje domysły, może chodziło im o kogoś innego, dla mnie jako fana Bowiego, ten opis pasował idealnie do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@pablo397: Keanu dobry w roli John Wicka gdzie nie musi prawie nic mówić, jako charyzmatyczna gwiazda rocka nie sprawdza się kompletnie, kosztował od cholery kasy, a gra z obiektywnego punktu widzenia nic nie zyskała, poza rozgłosem, więc znowu cała para w marketing
  • Odpowiedz
@pablo397: Gra aktorska Reevesa wydaje mi się dobra, ale występuje trochę zbyt duża rozbieżność między jego głosem a głosem wokalisty Refused. Niby można sobie powiedzieć, że Johnny korzysta z jakichś wszczepów, ale wydaje mi się to mocno naciągane. Różnice w takich przypadkach zawsze jakieś tam będą i niespecjalnie mi przeszkadzają, ale tutaj są trochę zbyt wyraźne. Zapominam po prostu ,że to Johnny jest głównym wokalistą Samuraia. Może jeszcze wspomnę ,że Żebrowski
  • Odpowiedz
  • 0
@pablo397 Ogólnie Keanu był najlepszym wyborem pod kątem marketingowym. W zasadzie mógłby też zagrać Morgana blackhanda gdyby pierwotne założenia gry pozostały. Przynajmniej miałby mniej do gadania bo to małomówna postać. Dla mnie postać johnego była trochę słabo wykorzystana, brakowało tego kontrastu jakiejś większej przewrotności w tej jego historii. Myślałem że grając będę bardziej skonfundowany co do oceny tej postaci, że będzie mną bardziej manipulował. Że jego intencje będą trochę ukryte i w
  • Odpowiedz