Wpis z mikrobloga

Kupiłem to coś ostatnio, przy okazji dostałem dwie paczki wkładek (fioletowa i zielona) Powiedzcie czy każda paka jak się pali to takim #!$%@? kartonem? Ja nie wiem czy to może ja mam feralne sztutki czy coś ale #!$%@? kartonem i palonymi patykami a nie tytoniem
#glo
  • 4
  • Odpowiedz
@Mentosik95: Chciałbym, żeby to smakowało jak cornflakes. Czaje, że trzeba się przyzwyczaić tak samo z Yerbą miałem ale nie wiem jakoś po GLO zwykłe fajki zaczynają tym smakować i aż odruchy wymiotne mam. Niektórzy pisali, że czasem są feralne opakowania wkładek może mam pecha i na nie trafiłem.
  • Odpowiedz
@Fa3r: zdarzają się jakieś buble.. sama miałam tak z ice click, że spalenizną straszną dawało. Scarlett teraz też mam jakieś dziwne. Pytałam na czacie, dlaczego tak jest, że są różne jako odpowiedź miałam, że mogę udać się z paczką do ESW i ja zareklamować..
  • Odpowiedz
@Fa3r: Wina wkladow, ktore sa zle zrobione. Mam 2 urzadzenia. Uzywalem jednego ciagle i byl smak i super sie palilo te co przyszly od glo i pare kupilem z esmoking world i tez okej. Natomiast pozniej kupilem w zabce 15 paczek. W tym 10 zielonych 3 czerwone 1 zolty i 1 jagodowy. Co sie okazalo ze wszystkie smaki wkladow z zabki juz w polowie palenia smierdza i czuc bardzo spalenizne.. Myslalem
  • Odpowiedz