Wpis z mikrobloga

Siemka, macie jakieś aktualne wątki z polecanymi męskimi zapachami? Nie muszą być wyszukane, najlepiej jakieś popularne. Coś co mogę stacjonarnie we Wrocku powąchać :D (in4b Kouros).
Narazie przeglądam temat z belki na tagu, ale chętnie się dowiem od was co polecacie. budżet <250zł.
Podobało mi się Burberry London for Men, ale przetestowałbym coś nowego.

#perfumy
  • 14
@Samson573: właśnie nie chcę 20 zapachów naraz sprawdzać, a zwykle dość szybko staram się podjąć decyzję. jakbym miał z 5-7 kandydatów to sprawdzenia w sklepie to byłoby spoko :)
@bydgoszczvx
@Overrr przewachalem. Póki co podoba mi się Mercedes Benz Black, Versace Profuma, Encre Noire Sport.

A z takich wieczorowych zapachów, co byście polecili? Bo te wydają się świeże na codzien
@Lewo: Mercedes Benz Club Black (jeśli o tym mówisz) to typowo zimowy/wieczorowy zapach. Za ciężki na lato. Także ten jeśli byś szukał. Z wieczorowych przykładowo Guerlain L'Homme Ideal EDP, Rituals Roi D'Orient, Givenchy Gentleman EDP, Dior Homme Intense. Z tym, że to są raczej wieczorowe zapachy na zimę. W lecie wieczorami bym polecał właśnie Encre Noire Sport, Prada Amber Pour Homme, Prada L'homme, ADG Profumo, Terre D'Hermes EDT lub Parfum. No