Wpis z mikrobloga

Wykopki ja serio nie wierze, że są tu ludzie którzy bronią Marcina.. można bronić PatOle, bo jednak robi show.. ale Bawidamka Marcina ?? Która z kobiet chciałaby, żeby to Wami tak zabawił się Marcin? Który z facetów chciałby mieć takiego przyjaciela, który podbiera Ci laske ? Ja wiem, że to tylko program, ale #!$%@? mnie bierze jak widzę te durne wpisy wspierające to co Marcin zrobił. SZANUJMY SIĘ
#hotelparadise
  • 12
@Rosalinea: Kamil to ,,ziomek'' z szkoły średniej ,dobry kumpel z którym fajnie się imprezuje ,chodzili na melanże i często bywali na tych samych imprezach jak opowiadał Marcin ,nie byli przyjaciółmi no chyba że od alko czy imprez
@Amikamamy: co nie zmienia faktu, że ziomek wydymał ziomka, podbierając mu Karynę na oczach wszystkich widzów TVN i Playera.
I żeby nie było, że hejtuję Marcina, bo ja nadal nie ulegnę zbiorowej histerii Wykopkowej i nie obrzucę go kamieniami. Nadal uważam, że Marcin to jeden z nielicznych uczestników tej edycji, który zrobił ten sezon. Lubię bardzo jego poczucie humoru i neutralne podejście do hotelowych dram. Szkoda mi Natalki, nawet bardzo, ale
@Rosalinea: masz sporo racji on mógł ,ona mogła ale sami podjeli taką a nie inna decyzję więc uważam ze jeśli ktoś może oceniać zaistniałą ,,dramę'' to tylko oni sami a nie ludzie którzy w większości oglądali montowane odcinki.Też ma żal Natki a właściwie jednego i drugiego ale stało się i są oceniani dość brutalnie