Wpis z mikrobloga

Przed programem muszę przyznać, że większość moich wątpliwości co do samej partii, pokrywała się z tymi stanowskiego, w związku z czym zadowolony byłem, że tyle tematu im poświęca. Co moim zdaniem wyszło? Wyszło, że mentzen jest populistą, krzyczy 'precz z gejami', żeby zyskać na popularnosci i powiedzieć coś konktrowersyjnego (hello duda), nie widzi nic w złego w gnojeniu jednych grup społecznych, ale w momencie gdy wchodzi to na jego religie, to już nie chciałby znosić nierówości w tym zakresie (czemu nie można obrażać tylko uczuć religijnych?). Do tego typ jest niezrównoważony, masę agresji w tonie wypowiedzi (szczękościsk), nie panuje nad sobą. Wielkich zmian systemowych też nie planuje, wbrew temu co mówili wcześniej, a jedynie uproszczenie systemu. Mnie tylko zniechęcił.
#kanalsportowy
  • 6
@vorio: Mam tylko pytanie czy zdajesz sobie sprawe ,ze te populistyczne tezy, ktore padly w programie i zostaly przytoczone przez Stanowskiego pochodza z wykladu na, ktorym omawial przyczyny porazki Gwiazdowskiego oraz strategi w polityce i psychologi wyborcy. Raczej nie do konca mozna tego polaczyc ze stanowiskiem partii czy samego Mentzena bo bylo to podkoloryzowane na potrzeby latwiejszego zrozumienia tematu. Mimo to zachecam do zapoznania sie ze zrodlem i wyciagniecia wlasnych wnioskow