Wpis z mikrobloga

@steemm: fajnie, dla mnie niestety za drogo na deluxe w tej chwili. Może sobie zacznę odkładać na figurki po premierze. Potworki, tropy, ogrom kart z fabułą mnie kupiło. Lubię jak się coś opowiada w gierkach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lizakoo: w sumie teraz jestem ciekawy do czego dotrze gra na kickstarter bo obawiam się że na zagramw.to skończy się pewnie w okolicach 2mln. Skoro już teraz nowe karty są dodawane co 200k PLN
  • Odpowiedz
@steemm: z tego co widzę to zagramw.to wprowadza karty, kickstarter wprowadza resztę dodatków. Jak na moje to suma ok 200 kart przygód całkiem spoko. Pewno będzie jaskier.
  • Odpowiedz
@lizakoo: ja wziąłem deluxe i widzę że jego wartość coraz bardziej rośnie - kolejne figurki potworów, plastikowe znaczniki. Już teraz, zanim minęły 24h od startu, odblokowana zawartość jest bardzo bogata (wszystkich kart będzie blisko 600) a będzie jeszcze więcej, jak dodadzą płatne dodatki (zapowiedziano już dodatek z czarodziejkami jako grywalnymi postaciami), bajery w stylu metalowe monety itp. Gra ma sporą szansę wejść do top 10 najwyżej ufundowanych gier planszowych na KS
  • Odpowiedz
@pepsik: oj ma, też tak sądzę. Na deluxe niestety nie mogę się zdecydować, portfel nie pozwala. nie mniej jednak betrayal przyzwyczaił mnie do potworów żetonów więc damy radę z tym się świetnie bawić ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wspierałeś inne projekty planszówek na KS?
  • Odpowiedz
@lizakoo: udało im się nareszcie nadgonić stretch goalami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale patrząc na tempo licznika, to już wkrótce będą potrzebne kolejne (czekam chociażby na figurki ogarów dzikiego gonu, zapowiedzieli że będą jako przyszłe SG)
  • Odpowiedz