Wpis z mikrobloga

Śląski test publicznych toalet.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Witam, mam na imię Juliusz i jestem profesjonalnym, certyfikowanym testerem usług publicznych. Na pierwszy ogień wziąłem toaletę, dostępną w galerii handlowej CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Gdy wchodzimy w zaułek prowadzący do ewakuacyjnego wyjścia widzimy toaletę. Toaleta zawiera przepisowe sposoby dezynfekcji z powodu panującego wirusa. Klamka posiada nalepkę, dzięki czemu nie dotyka się pozostałej części. Toaleta zawiera 3 zamknięte ubikacje oraz 4 pisuary. Ja korzystałem z tej drugiej opcji, nie narażając się na podglądanie ponieważ pisuar zawierał ścianki. W części mycia znajdują sie od 3 do 5 umywalek (nie pamiętam dokładnie) z lustrami oraz co wywarło na mnie największe wrażenie, minimalistyczne podejście. Pod lustrami, w zasięgu rąk, znajdowały się 3 wyjścia na wodę, mydło oraz ręczniki papierowe, dzięki czemu nie jest konieczne suszenie rąk, co powoduje hałas i czasochłonność. Po wyjściu z toalety znajduje się urządzenie do dezynfekcji rąk z dobrym jakościowo płynem szybkoschnącym. Jako dodatek obok wyjścia znajdują się pufy z gwiazdkami do ładowania. Nic nie śmierdziało co powodowało komfort. Całość oceniam na 4/5. Dziękuję i do zobaczenia w kolejnym teście.

#przegryw #toaleta #opinia #sklep