Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc, nie pytam ze swojego konta zeby nie zostac zwyzywanym od pedalow.

#rozowepaski i moze niektorzy z #modameska

Jaki krem przeciwzmarszczkowy na twarz oraz pod oczy polecacie?

Budzet to okolo 300zl za jeden. Nie mam pojecia co jest najlepsze, Este Lauder, Clinique, Colistar, Lab Series?

Zarzuccie mnie prosze jakimis linkami z Douglasa.

#pielegnacja #douglas #sephora

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60abe92c4fdc3a000b6c32c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jaka jest Twoja wiedza o pielęgnacji twarzy, ale zanim wydasz pieniądze na jeden krem, poczytaj sobie o tym jakie zestawy kosmetyków/substancje są pomocne w tym. U mnie w kwestii anti-aging codziennie wjeżdzają krem z filtem 50 i żel z kwasem hialuronowym 1% i to nie są drogie rzeczy. Z tego co wiem to porządny krem z retinolem działa cuda, dla mnie to trochę wyższa półka, ale w twoim
OP: @catxdealer: @lustereczko: hej, wiedza zerowa. W chwili obecnej używam jakiegoś męskiego kremu Dermika +30 rano i na noc. Ten krem z filtrem to na dzień? Używałem kilku kremów 50tek (np Holika Holika) i po każdym twarz mi się świeci jak psu jajca, nie wyszedł bym tak na ulicę.

To co? Nie warto iść w te drogie kremy? Kasa to raczej nie problem, nie chce się wieku 50 lat
zainteresuj się botoksem, jeden zastrzyk i masz spokój ze zmarszczkami na pół roku.


@pianinka: a twarz wygląda jakby Ci ktoś maskę założył, upośledzenie mimiki jest mocno zauważalne po botoxie, ja od razu rozpoznaje laski na ulicy po botoxach, zwlaszcza jak probuja sie usmiechać. Wiec odradzam.
@sok_z_buraka: Jak się przesadza to jak najbardziej, ale dobrze użytego botoksu nie zauważasz, bo go nie widać ;) Z tym uśmiechaniem to nie wiem czy nie bardziej wypełniacze, botoks to raczej na okolice oczu się daje.
botoks to raczej na okolice oczu się daje


@pianinka: dokładnie o to mi chodzi. Podczas uśmiechu oczy też się "uśmiechaja", u botoksiarzy mimika wokol oczu podczas usmiechu zanika i usmiechy wygladaja bardzo sztucznie i nienaturalnie
@AnonimoweMirkoWyznania: najważniejsze aby zachować umiar i powoli stworzyć sobie zestaw kosmetyków
1. Zel do mycia (polecam Cerave czy Cosrx)
2. Krem nawilżający (tutaj cerave rowniez)
3. SPF 50 (ja teraz testuje Garnier, Sensitive Expert+ , Gesicht Super UV Fluid LSF 50+ i nie świece się)

pod SPF Witamina C (może podrażniać, najlepiej abyś zaczął od mniejszych stężeń. Ja czekam na Basiclab Antyoksydacyjne Serum Regenerujące z 6% Witaminą C.Kwas askorbinowy 15% mnie