Wpis z mikrobloga

Miała być dzisiaj gruba premiera, a jest gruba i afera. XD Ja wiem, że jest kupon z okazji Dnia Matki na -16% do środy, ale tylko dzisiaj wrzucam do 24:00 #promocje w naszym sklepie na -20% z kodem "WIEMCOJEM" i podbijam go kolejnym #rozdajo dla plusujacych ten post, tym razem w wersji 4 osoby x 1 KG - do wyboru RADIOAKTYWNE w ultrarzadkiej wersji 1kg niedostępnej w normalnej sprzedaży i borówki (nierozpuszczona w wodzie, zwykła) - do wyboru. #pdk ( ʖ̯)

No ale les chiens aboient et la caravane passe czy jakoś tak, więc chciałbym zaanonsować co następuje.

Od dziś do końca czerwca mamy odpaloną na sklepie DARMOWĄ DOSTWĘ dla zamówień powyżej 50 PLN dostarczanych Paczkomatami. ʕʔ

Pisałem to w komentarzu gdzieś tam niżej na tagu #gusto, natomiast dodam też tutaj informację, że mocno działamy w kwestii poprawy receptur i składników, w ostatnim miesiącu zlikwidowaliśmy barwnik sztuczny w konfidentach i zamieniliśmy go na w pełni naturalny chlorofil, obecnie działamy ostro z wymianą bieli tytanowej na coś naturalnego, jest to dość skomplikowany proces, bo na polskim rynku i u naszych dostawców ciężko o jakiś składnik tego typu odpowiedni dla naszego procesu produkcji, natomiast mamy plan B i plan C, jeżeli nic nie wymyślimy w maju konkretnego, to będziemy je wdrażać - nam też zależy na tym, żeby nasze żelki poza zajebistym smakiem miały też możliwie dobry skład, nawet jeśli normy i prawo dopuszczają stosowanie sztucznych dodatków.

Żelkom!

#gusto #darmowadostawa
Kwasny_konfident - Miała być dzisiaj gruba premiera, a jest gruba i afera. XD Ja wiem...

źródło: comment_16218744278e23cCoLURTLMZwYvEccgV.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident a tu plusujemy wpis-los dodatkowej szansy, dla tych ktorzy czytaja komentarze, a nie tylko boty, ktore plusuja wszystko pod tagiem rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°). A ze nie moge sie sam zaplusowac, to mnie jakos musicie dopisac na lewo. :-D.

Szac za udoskonalanie zelkow, brawo
  • Odpowiedz
@plazma Ostatnio jakaś dentystyczna mirabelka komuś pisała, że to się nazywa lekarstwo i że trucizna to co innego i ja już nie wiem. Ale tak potocznie jak by nie nazywać to wiemy o co chodzi i było to paskudne :p
Jeszcze w tamtym czasie jadłam też pyzy ze skwarkami i skwarki też miały smak tego czegoś. Niezależnie którą stroną gryzłam :/
  • Odpowiedz