Wpis z mikrobloga

Witam! Jak wiadomo T-Mobile i Orange mają partnerstwo (czy jak to tam nazwać) NetWorks!. Dzięki temu możemy łączyć do BTS danej sieci będąc klientem jednej z firm. I to się sprawdza bo w okolicy mam nadajnik Orange, karta z T-Mobile i mam LTE z prędkością rzędu 80Mbps. I teraz pytanie. Jak dzielone są zasoby? Bo zastanawiam się czy nie wziąć internetu bezpośrednio od Orange i może prędkości by się poprawiły?

I jaki ewentualnie polecacie sprzęt na dystans ~3.5km, przez las. Częstotliwości na BTS: 1800 i 2100. Aktualnie mam jakąś zwykłą antenę kierunkową z alledrogo + #!$%@?łej B535. W domu wyciąga mi ~80Mbps a pod nadajnikiem nawet 2x tyle.
#lte #internet #tmobile #orange #internetmobilny
Pietr - Witam! Jak wiadomo T-Mobile i Orange mają partnerstwo (czy jak to tam nazwać)...

źródło: comment_1621856753RQZL3d5Y9USc7s3lUNhost.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Pietr: Z czego obecnie korzystasz? Kup najpierw start i sprawdz, potem kombinuj z antenami, w razie czego jesli dobrze pamietam startery T-Mobile moga miec ograniczna predkosc, nie dam glowy czy jest jakas opcja zeby to odblokowac bez abonamentu.
  • Odpowiedz
@Pietr: pobaw sie wymuszaniem pasm i agregacją konkretnych częstotliwości, ten huawei to fajnie obsługuje, do tego służy apka na adroida huactrl - efekty czasem lepsze niż machanie anteną
  • Odpowiedz