Wpis z mikrobloga

Mirki z racji tego, że jestem niedzielnym vaperem i tego jak pis nas kocha pora chyba zacząć pędzić coś samemu.

Z tego co wyczytałem na tagu to potrzebuję bazę i aromat.

Bazę mógłbym robić sam, ale w sumie mogę zamówić tutaj gotową bazę:
https://nicotinehub.co.uk/product/1-litre-nicotine-base-mix/

Jak to jest dokładnie z tą bazą?
Rozumiem, że przy zamawianiu w uk dowalą mi akcyzę 0,55zł za ml tylko czy od całego litru bazy czy tylko od nikotyny w środku?

Drugą opcją przewijającą się na tagu to własne robienie bazy. Z tego co widziałem można zamówić nikotyne z hiliq a glicerynę i glikol kupić w PL. Następnie będę musiał użerać się z fedexem dosyłając jakieś dane i potwierdzenia ze sklepu. Mógłby ktoś rozwinąć o co tam dokładnie chodzi.

Jaka mniej więcej jest różnica cenowa(wliczając akcyzę) pomiędzy kupieniem gotowej bazy a zrobieniem bazy samemu?

#epapierosy #epapieros
  • 4
@egzo2: Różnica kilka tysięcy złotych przy butelce 1 l 72 mg/ml. A przy wyzszych stezeniach wiadomo ze wieksze. Akcyzy zadnej ci nie dolicza jak sie dowiedza co to jest to zniszczą zapewne. Z Hiliq karta charakterystyk od nich + oswiadczenie. A co do nichuba kontaktuj sie z ich supportem jak teraz dokladnie wyglada odprawa.
@egzo2: Nie mówie że zniszczą, mówie że nwm jak to dokładnie wygląda i na supporcie z pewnością Ci udzielą odpowiedzi. Oni by nie wznawiali wysyłki do Polski gdyby paczki niszczyli. A z hiliq droga jest jasna :). Nie zamawialem z nichuba po brexicie więc ciezko mi cokolwiek powiedziec. A na supporcie wiedzą :D co i jak więc tam polecam napisac.