Wpis z mikrobloga

Ktoś w #szczecin miał nosa do inwestycji albo bardzo dobre kanały informacyjne - w rok na #gielda zarobił prawie 95 mln PLN


@amargo: W ostatnie 1,5 roku ciężko było włożyć pieniądze w giełdę nie zyskując na tym. To był bardzo dobry okres na inwestycje. Sęk w tym, żeby w odpowiednim czasie zrealizować zysk i zdawać sobie sprawę, że ten dobry czas już się kończy i z każdym miesiącem ryzyko będzie się
GlebakurfaRutkowski_Patrol - > Ktoś w #szczecin miał nosa do inwestycji albo bardzo d...

źródło: comment_1621849230lzkDrVaNWf0dNTfE1tSPGq.jpg

Pobierz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Zgadzam się, że teraz będzie dużo trudniej i o takich stopach zwrotu będzie można tylko pomarzyć. Ja jestem pod wielkim wrażeniem tego, że ktoś w takim okresie (bo zakładam, że był to sam początek krachu) wrzucił kilka milionów na giełdę - trzeba mieć nerwy ze stali i dobre wyczucie czasu ( np. Merkator dał zrobić kilka tysięcy procent zysku)
Ja jestem pod wielkim wrażeniem tego, że ktoś w takim okresie (bo zakładam, że był to sam początek krachu) wrzucił kilka milionów na giełdę - trzeba mieć nerwy ze stali i dobre wyczucie czasu


@amargo: W większości przypadków początkowe okresy kryzysu to bardzo dobry czas by zainwestować na giełdzie. Oczywiście wymaga to odpowiedniej taktyki i wiedzy a sam horyzont realizacji zysku musi być odpowiednio długi no i przede wszystkim trzeba mieć
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Czyli ktoś miał spory zapas gotówki na ewentualne przepalenie - teraz jak sobie o tym myślę to zastanawiam się, czy ten ktoś wszedł w czyste akcje, czy też może grał z jakaś dźwignią? Tego nie ma jak się dowiedzieć. Mnie też udało się trochę ugrać w tamtym roku i cieszę się, że nie przepuściłem tej okazji - nie mniej jednak jak to mówił klask oraz mistrzowie analizy wstecznej: "The only