Wpis z mikrobloga

Posiadałem umowę na sam internet w virgin media:
za 28£
100MBs
Na 12 miesięcy

Aktualnie mi wciskają kit że taka umowa jest już niedostępna. Ich najlepsza oferta to 150mbs za 38£ na dwa lata XD
Macie jakąś firmę gdzie wynegocjowaliście coś podobnego do tego co miałem?

#uk #anglia #internet
  • 15
  • Odpowiedz
@majkelunio: Te 29 to masz w promocji? Popatrz na umowe jaka cene masz bez tego. Jak to co zobaczysz bedzie Cie satysfakcjonowac, to nic nie rob - umowa przejdzie na czas nieokreslony.
Druga opcja to im podziekowac, ze za drogo blablabla rezygnujesz. Jak nie zaproponuja czegos od razu, to w przeciagu paru dni zadzwonia ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@co_ta_anglia_to_ja_nie

Tak tez zrobiłem, dzwonili do mnie dwa razy z zastrzeżonego numeru jak byłem w pracy, od tamtej pory cisza a umowa zakończyła się wczoraj.

@emissary tak jak właśnie piszesz była to cena promocyjna na rok, po czym z 28 miało przejść na 45£ przez co powiedziałem im że rezygnuję
  • Odpowiedz
  • 0
@dwa_koty_kastrowane
No wlasnie tym razem nie zadziałało, starłem sie z nimi dwa dni pod rząd. Przełączali mnie po sto razy od działu do działu. Nikt nie miał dla mnie oferty takiej samej jaką miałem, nie wymagałem nawet niczego lepszego.
  • Odpowiedz
@majkelunio: tyle to ci raczej nie dadza ale kto to wie
wlasnie dlatego czasowa, az dziwne ze ci nie podwyzszyli przy tej ostatniej podwyzce bo wszystkim dali w gore
teraz mam 10MB za 23
to kombinuj na 18 miesiecy, moze to o miesiace chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@farara
Nie uśmiecha mi się podpisywać umowy aż na dwa lata, nie jest pewne że aż tyle tu zabawie a później będzie trzeba płacić za przedwczesne odstąpienie od umowy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@majkelunio: Moze trafiłeś na jakiegoś niereformowalnego #!$%@?. Płaciłem w Virgin 29 funtów miesięcznie, w marcu podnieśli mi na 38. Wystarczyl jeden telefon, że rezygnuje i obniżyli mi na 27.50.
  • Odpowiedz