Wpis z mikrobloga

Jaram się tą bramką strasznie, co chwilę oglądam powtórki i mam ciary. Ale to co januszerka wyprawia w temacie Gikiewicza to jest szczyt żenady i wstyd dla całego kraju. Na początku były heheszki, też mnie to bawiło, ale co niektórzy wzięli je chyba na poważnie i myśleli, że faktycznie Giki specjalnie puści strzał Lewego. Czy ci ludzie w ogóle wyobrazili sobie, jak miałoby to wyglądać? xD nawet jeśli dopuściłby się tak idiotycznego zachowania to ten rekord byłby wyśmiewany za granicą. Dzięki Rafałowi i Robertowi mieliśmy fajny spektakl i emocje do samego końca, a zjanuszowiałe zwierzęta zaczęły grozić jemu i jego rodzinie. Trzeba być odrealnionym śmieciem, żeby tak się zachowywać. Gość jest bramkarzem, więc wykonywał swoje obowiązki i będę wniebowzięty, jakby faktycznie Giki wyciągnął wobec nich jakiekolwiek konsekwencje.


#pilkanozna #bayernmonachium #lewandowski
eltosteron - Jaram się tą bramką strasznie, co chwilę oglądam powtórki i mam ciary. A...
  • 27
  • Odpowiedz
@eltosteron: na wykopie to raczej smieszki (mam nadzieje), ale na instagramie to ludzie juz pojechali po bandzie... tak samo jest w anglii, jak nie wiem, ktos strzeli samoboja w derbach, to nie ma zycia na social mediach
  • Odpowiedz
  • 30
@shhocker zakładając, że Lewy pobiłby rekord przed tą kolejką, obrońcy Augsburga raczej by go tak krótko nie trzymali, więc bardzo możliwe, że strzeliłby więcej bramek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 185
@eltosteron: jechanie na serio po Gikiewiczu jest oczywiście śmieszne ale całe to spotkanie było groteskowe. Wypowiedź trenera Augsburga, który chciał zrobić wszystko aby Lewy nie pobił rekordu, Gikiewicz grający na czas w momencie gdy jego drużyna przegrywała, piłkarze Bayernu szukający na siłę Polaka w polu karnym (przypomniało mi się jak za dzieciaka grałem karierę w FIFIE swoim piłkarzem i robiłem wszystko aby to on został królem strzelców XD). Ciekawe, czy gdyby
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: dokładnie. Gikiewicz nie był jechany za to jak broni ale przede wszystkim za to że grał na czas przy wyniki 4-2 w dupe. To jest totalnie żenujące, że cała drużyna robi wszystko żeby jeden gość nie trafił bramki tracąc przy tym kilka innych. Gikiewicz brał w tej farsie udział. Będąc dyrektorem sportowym Augsburga chyba był wywalił tego trenera za takie nastawienie drużyny
  • Odpowiedz
@Yachu: Ale #!$%@? xd pokaż te wiadomości do niego k graniu na czas. Bo ja widzę tylko takie że nie chce wpuścić bramki. A to że grał na czas? No wcale nie dziwne skoro dostawali bramę za bramą i mają co roku tradycje ostatni mecz dostawać srogi #!$%@?. Chcieli uniknąć kompromitacji. Polaczki sobie szukają usprawiedliwienia dla swojego zbydlecenia.
  • Odpowiedz
@ElijahBaley: jeśli ktoś jechał po nim za to że super bronił to jest #!$%@?. Ale granie na czas gdy przegrywasz 4-2 to jest #!$%@? kompromitacja i ja czegoś takiego nie widziałem jeszcze. (Po za dwumeczem)
  • Odpowiedz
ale co niektórzy wzięli je chyba na poważnie i myśleli, że faktycznie Giki specjalnie puści strzał Lewego. Czy ci ludzie w ogóle wyobrazili sobie, jak miałoby to wyglądać? xD


@eltosteron: dokładnie tak jak wyglądało. 90 minuta, wynik rozstrzygnięty, Lewemu brakuje jednej bramki. Giki wypluwa prosty strzał pod nogi Lewego, a ten strzela.
  • Odpowiedz