Wpis z mikrobloga

Myszki szukam tak do ~400 zł, do grańska (głównie moba ale nie tylko) i codziennego użytkowania. Koniecznie bezprzewodowa, wyprofilowana pod prawą rękę i z wieloma dodatkowymi przyciskami.
Do teraz korzystam z g700s ale działa już tylko po kablu i nie chcę kolejny raz bawić się w naprawianie dwukliku, służyła dostatecznie długo.

Jakieś propozycje lub opinie? G502 LIGHTSPEED fajna się wydaje, ale wygląda jak gówno i nie jestem pewny jej opłacalności, są jakieś ciekawe alternatywy?
#mysz #myszka #pcmasterrace #logitech #komputery
  • 5
@lukaszbsk: Z bezprzewodowymi i graniem to raczej mit, bezprzewodowe w takiej cenie są nieodróżnialne od przewodowych a nawet (przynajmniej w moim wypadku) szybsze, bo kabel nie zawadza. Na obecnej, dziesięcioletniej technologii nie spotkałem się z ani jednym lagiem ;)
Myślałem o MX, ale zbyt mało przycisków i do samego grania też raczej średnia :\
@multi_multi: Ze 2-3 lata temu bym pewnie ją dla sb wybrał, teraz jest dostępna tylko w jakichś podejrzanych sklepach po znacząco zawyżonej cenie no i liczę na to że się coś nowszego pojawiło xd
@vind: g502 używam od jakiegoś czasu, generalnie bardzo fajna myszka, gabarytowo całkiem duża więc jak masz spore dłonie to będzie gitarka. Jedyny minus to boczne przyciski scrolla (przy klikaniu mouse 3 potrafi się kliknąć boczny jeśli klikasz lekko pod kątem)