Wpis z mikrobloga

@Quazu: racja, ja nigdy nie spawałem po tym, nawet normalnie wiedziałem kiedy coś sobie wkręcam, dlatego nie rozumiem jak ktoś może zjeść tyle, żeby trafić do szpitala a potem gadać jak to dxm niszczy rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ale to może dlatego, że moja dawka jest stała - 30 tabsów.

PS: Miałem frajdę z słuchania tego kawałka na dxm
baniol - @Quazu: racja, ja nigdy nie spawałem po tym, nawet normalnie wiedziałem kied...
  • Odpowiedz
Każda dawka ma inne działanie, a gimby robią ten podstawowy błąd że żro bez żadnej wiedzy o tym. Np. wrzucają 30, po 40 minutach im nic nie ma to zrą następną pake. A przecież nawet 1,5h potrafi wchodzić, to się nie ma co dziwić że szpital jak ich #!$%@? to 60 xD Polecam ten Kalkulator do obliczania ile zjeść na jakie plateau. Zmieniasz ustawienie na czysty DXM 1 tableta aco =15mg. Do
  • Odpowiedz
@baniol: Ja górne 3, i powiem Ci że to już była ciężka klepa, lot tunelem w rytm muzyki, jak w wizualizacji w windows media player, wsiąkanie w ściane, haluny przy otwartych oczach, wzrok się tak #!$%@? że wszystko wygląda na większe, paznokcie wielkości talerzy, papieros jak bagieta. Ale nadal wiedziałem że to ćpianie tylko, nie #!$%@?ło mi tak jak to widzę na filmikach na YT.
  • Odpowiedz