Wpis z mikrobloga

Takich ludzi jak Tomas Müller szanuję najbardziej. Nie musi on nikomu udowadniać, że jest najlepszym pomocnikiem czy strzelcem na swiecie. Nie ma on dzikiej ambicji, żeby piłkę przy nodze zamienić na bramkę. Chce tylko dobra zespołu. Nie musi udowadniac, ze jest najlepszy na swiecie, zeby tworzyc najlepszy zespół na swiecie. Widzi on ambicje swoich kolegów z druzyny i pomaga im zrealizować nawet największe cele, tak jak widzimy to z Lewandowskim. Tacy ludzie otaczają nas w wielu branżach, ale jest ich niewiele, a ja takich szanuję najbardziej. Tomasz Młynarz, dla mnie to ty Polak jesteś () #mecz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanPietruszka Wystarczy, że byłby w drużynie, która nie góruje nad całą resztą ligi tak jak Bayern w bundeslidze i już by było dużo trudniej. Ronaldo i Messi też #!$%@? bramek w czasach, gdy Real z Barceloną byli dużo lepsi od całej reszty ligi. Jak Barcelona nie jest taka mocna to i Messi strzela tylko połowę tego co kiedyś. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@benzdealer: moze niepopularna opinia, ale jakby Lewy poszedl do klubu gdzie nie miałby takiego Mullera, to niekoniecznie aż tyle bramek by ładował


@PanPietruszka: takie #!$%@? może napisać tylko janusz futbolu, który ogląda jeden mecz na miesiąc jak puszczą w TVP z komentarzem Szpakowskiego xD

Przecież Bayern kompletnie nie gra pod Lewego. Jakby przeszedł do każdego innego topowego klubu w jakiejkolwiek lidze z top5 to jako najlepszy napastnik na
  • Odpowiedz
@Kismeth: zanim mnie zaczniesz wyzywać od Januszy to przeczytaj baranie jeden ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem, że cały Bayern gra pod lewego? No gdzie? Napisałem stricte na temat Mullera, że bardzo, bardzo dużo daje Lewemu w ataku i tyle, wiec sie nie #!$%@? tylko zdaj mature najpierw, bo tam sie przydaje czytanie ze zrozumieniem :)
  • Odpowiedz