Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest z tymi pazurami u psów? Podobno jak ma dobrze przycięte to nie stuka o parkiet czy chodnik. Moja nawet z obciętymi pazurami stuka o wszystko, a bardziej nie przytnę bo już ją boli, no i są czarne więc też trudniej ocenić jak bardzo możesz obciąć. Plus w jakimś stopniu same się jej ścierają, dosyć dużo chodzimy po chodnikach.
Nie chcę żeby jej było niewygodnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#psy #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
@Sharcat: niech se sama zdziera po chodniku, samemu przycinać nie polecam, bo pazury od któregoś momentu są unerwione i boli to pewnie tak, jakby ktoś obcinał palec, a stukają bo mają stukać, co ty chcesz cichą zabawkę czy psa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nightrain: Wilczy wiadomo, jak ją adoptowałam to jeden miała tak zawinięty że nie dało się obciąć, bo obcinaczki się za bardzo wbijały w poduszkę i musiałam spiłować.
  • Odpowiedz
@nightrain: nie mów mi o wilczyc na z przodu takie igly, raz weta poprosiłem aby go przeciął, ale z racji że on dużo biega i bawi się z psiakami to sobie jednego uszkodził tak że prawie by go stracił
  • Odpowiedz
@Sharcat: słychać jak pies chodzi, pazur nie powinien dotykać podłoża, gdy pies ma normalnie postawioną łapę, ale to nie kot, że będzie bezszelestny chód ;) Jeśli masz wątpliwości to idź do groomera lub weta
@nightrain jednak wielu psom to nie wystarcza. Mieszkam w mieście, beton, chodniki, a i tak muszę przycinać.
  • Odpowiedz