Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@rafxyz44: podoba mi się, że rozpływają się nad nim ile to nie miał fuch, a nigdzie nie napiszą że ma tylko magistra i takie samo wykrztałcenie jak większość osób co kończy jakiekolwiek studia w Polsce xD
  • Odpowiedz
@Gordon_LL: tak i obawiam się ,że za jakiś czas absolwenci tej uczelni będą np. preferowani przy naborach na państwowe aplikacje prawnicze czy egzaminach zawodowych na prokuratora czy sędziego. Na Węgrzech jeśli chcesz się dostać na sędziego czy prokuratora najlepiej abyś ukończył prawo na tamtejszym odpowiednik KULu (Uniwersytet Katolicki w Budapeszcie).
  • Odpowiedz
@rafxyz44: Patryczek to pożyteczny idiota, może nawet wierzyć w Kaynesa. Takich Obajtkow jak on trzeba w tym systemie i ustrój ich foruje, świetne słupy.
@siepan: co do Bosaka mam zadanie, że jest doskonale wyszkolonym politykiem, który teraz nawet się marnuje a w ustroju wolnorynkowym byłby zbędny jako polityk ale pewnie świetnie odnalazłby się jako np Account executive, sprzedawca. To nie jest zły człowiek
  • Odpowiedz
  • 0
Bo resume ma lepsze niż połowa polskich posłów i to odejmując państwowe stanowiska.


@rakiwo A co po odjęciu państwowych stanowisk zostaje? Stowarzyszenie studenckie? XD
  • Odpowiedz
@Halbr: Absolwent prawa, + założyciel i prezes stowarzyszenia. Niedużo, ale jako absolwent studiów, pamiętam, że większość wykładowców poza studiami nie miało nic więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@rakiwo Stowarzyszenia studenckiego xddd
Też jestem absolwentem prawa i to po niebo lepszym wydziale niż UMCS-owski. Nawet pracowałem w sektorze prywatnym w trakcie studiów i po nich. A jakoś telefony z ministerstw się nie rozdzwoniły. Cóż może po prostu się nie kumałem się z partią.

Bo przestańmy udawać, że to z partią nie ma nic wspólnego, a ten gość ma wyjątkowe CV. Ja się z jego wyglądu nie śmieje, ani z wieku.
  • Odpowiedz