Wpis z mikrobloga

Właśnie czytam gówno burze o tym jak lider klanu w jakiejś grze podkablował żonie swojego gracza, że go zabil w grze!!! A do tego wydaje dużo pieniędzy na grę!!!! I ta żona powinna o tym wiedzieć!!!

Nie żartuję

Mowa o #lineage2
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ovation: o jezu lineage, dużo osób gra jeszcze? Pamiętam jak kuzyn w to #!$%@? gdzieś w 2010 roku, a ja patrzyłem jako guwniak, później sam grałem ale nie umiałem i teraz bym zaczął
Dramy to chleb powszedni. Na przykład ktoś gra godzinę a ktoś inny zapierdziela całymi dniami - drama bo nie ma takich samych gratów.
W grze jeśli nie ma ogarniętego lidera który ogarnia ludzi zawsze będzie darcie kotów o bzdury. Zwłaszcza ne polecam siedzenie na disco klanu/serwera bo tam ludzie bez honoru zmieszają wszystkich z błotem a potem nie wchodzą tydzień na TS bo się boją reakcji :D.
W grze wychodzą największe patologie.
@JanuszSebaBach: Opowiesz mi coś o samym serverze i jego zasadach? Bo "oglądałem" go, remake skilli mnie mocno zaintrygował. Ale jak z boxami? No i jak dota? :/ co się kupuje? Exp? Czy full itemy?
1+1 jest ale kilka osób gra na 2 kompy :D.
Ramka weszła dosłownie kilka dni temu wykorzystujemy na shoty, buffy, seldbuffy i wszystkie te rzeczy uruchamiane przed biciem. 4 pola są na amulety. Są bardzo bardzo silne wykoksane klany .. jak to na 15 letnim serwerze ale ma to tez zalety. Set mori czy broń kupujesz poniżej 100kk. Zresztą leci tego z Zakena bardzo dużo. Dota jest i ludzie inwestują kasę żeby