Wpis z mikrobloga

@fajnypierozek: No trudno, takie są fakty, taka jest rzeczywistość i taki jest świat. Nie będę kogoś okłamywał i mówił, że jest cudowny i piękny jeśli dla mnie nie jest. Może mieć cudowny charakter, ale to nic nie zmieni. Na podstawie wyłącznie charakteru to się przyjaciół dobiera, a nie partnerów seksualnych
  • Odpowiedz
No trudno, takie są fakty, taka jest rzeczywistość i taki jest świat. Nie będę kogoś okłamywał i mówił, że jest cudowny i piękny jeśli dla mnie nie jest


@franek_dolas: wiec nie rozumiem skąd twoje zdziwienie i frustracja kiedy laski robią tak samo jak ty

I nie pisz mi tu o tym, ze laski mówią o charakterze. Tak mówią 1-2 na internecie w tym ta jedna to bait przegrywa
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Zero zdziwienia i frustracji - nie mam już 16 lat.
Dziewczyny zawsze mówią o charakterze. To w internecie jest większa szansa, że powiedzą szczerze co myślą, ale to trzeba umiejętnie. A mówią o charakterze, bo jest zaledwie kilka rzeczy których kobiety się boją, ale szczególną jest bycie ocenianą negatywnie przez grupę. To jest też jeden z powodów dlaczego na Erasmusie dziewczynom tak często i mocno "puszczają hamulce" - nie ma
  • Odpowiedz
@Aramura: No może trochę zbyt optymistycznie. W każdym razie poniżej 6/10 to już poziom trudności uber hard w tej grze w życie. Można zachowaniem, pasjami, kasą próbować "nadrabiać", ale to prawdziwego pożądania fizycznego nie zastąpi
  • Odpowiedz