Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki mam do oddania calkiem sporo roznych zabawek i ksiazeczek dla dzieci w wieku 1-3 przy czym blizej 3. (bez grzechotek etc) Z reguly przy robieniu czystek w zabawkach moich bombelkow wysylalem to do jakichs domow samotnych matek kurierem, ale moze ktos ma namiar na jakas rodzinke ktorej sie nie przelewa z mniejszej miejscowosci, bo chetniej wyslalbym komus konkretnemu niz instytucji. Zeby sie bombelky usmiechnely. jutro wioze swoje do przedszkola i robie czystke bo gowniaki sprzatac nie chca takze ten, jak ktos podesle konkretny namiar to adresuje pake 30kg i wysylam na swoj koszt. #rozdajo troche #zonabijealewolnobiega bo to moja cyklincza inicjatywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
@dzejkobT3: w przedszkolach przyjmują używane zabawki?
zwłaszcza w tych #!$%@? epidemicznych czasach?

swoją drogą w kilku organizowanych akcjach przez ośrodki http://siecbarka.pl/ oddawałem wraz ze znajomymi różnej maści przydatne sprzęty, zabawki, stare ale wciąż jare narzędzia czy w dobrej formie ciuchy. Wszelkie rzeczy dla dzieciaków były bardzo mile widziane.
Może są tego typu ośrodki pomocy w twojej okolicy?
  • Odpowiedz
  • 0
nie mowilem nic o przedszkolach, mowilem ze swoje bombelky tam wioze a w domu robie czystke zabawkowa, ten wpis ma na celu zdobycie adresu. nie bede dzwonil szukal dopytywal sie, dostaje adres pakuje adresuje wysylam.
  • Odpowiedz